Fenntartásunk támogatása

Egyházközségünk anyagi egyensúlyát csak akkor tudjuk fenntartani, ha valamennyi hívünk legalább az éves egyházi hozzájárulás minimális összegével támogatni tudja plébániánkat.

A hozzájárulás mértékét ez évben sem emeltük. Annak összege az Egyházmegyei Zsinat határozata szerint minden önálló jövedelemmel rendelkező hívünk esetén az éves nettó jövedelem 1%-a, de

– keresettel rendelkezők esetén:  min. 6000 Ft/év

– keresettel nem rendelkezők (GYES, GYED, munkanélküli) és nyugdíjasok esetén: min. 3000 Ft/év

Megfizetni három módon lehet:

– Banki átutalással a Szent Anna Plébánia Partiscum Takarékszövetkezetnéál vezetett 57600125-15300155 számú számlájára (Kérjük ez esetben a név és lakcím feltüntetését!)

– Sárga készpénzátutalási megbízással

– Készpénzzel az egyházi hozzájárulás beszedését végző megbízottunknál: Boldizsár András (Tel.: 62/267-336)

Természetesen az egyházi hozzájárulást akár havi részletekben is lehet rendezni!